MİNİ RACK SİSTEM

Bu raf sistemleri üzerin de yük olsun veya olmasın çok sağlam bir şekilde ayakta durmaktadır. Bir çok avantajlarının olduğu depo raf sistemleri çok farklı alan ve yükleri de taşımaktadır, bu raf sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Mini Rack Sistem

Mini rack raf sistem Kutu profilden üretilen bu raf sistemleri müşterilerin kullanım alanlarına göre özel ölçülerde üretilmektedir. Kutu profil ayaklar 30*50 veya 40*60 tan imal edilerek taşıma kapasitesini yükseltmektedir. Bu rafların bir diğer özelliği yan yana kullanımlar da ortak ayak kullanmalarıdır. Bu sistem kullanıcısına düşük maliyet sağlamaktadır.

Geçme depo raf sistemleri derinliği ve genişliği değişken olmakla beraber sınırlama da bulunmaktadır. Raf derinliği maksimum 100 cm olarak belirlenmiştir, raf genişliği ise konacak yüke göre maksimum 200 cm ye kadar çıkmaktadır. Geçme depo raf modellerinin bir diğer avantajı bu raf sisteminin kurulumunda hiçbir vida veya benzeri bağlantı elemanlarının kullanılmamasıdır. Tamamen geçme bir raf olan Mini rack sistem oldukça basit kurulum ve de monte işlemi yapılmaktadır.

Mini Rack Sistem ne İşe Yarar

İhtiyacınıza göre bu raf sistemlerine sonraki zamanlar da ilave raf eklenebilmektedir. Bu raf sistemleri üzerin de yük olsun veya olmasın çok sağlam bir şekilde ayakta durmaktadır. Bir çok avantajlarının olduğu depo raf sistemleri çok farklı alan ve yükleri de taşımaktadır, bu raf sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Geçme sistem depo rafı Mini rack depo raf sistemleri tamamen geçme sistem hafif yük rafıdır. Elle yükleme yapılan çok dayanıklı ve portatif bir raf sistemidir. Maksimum 600 / 750 kg arasında yük taşımaktadır. Depo raflarının taşıma kapasitesini artırmak için taşıyıcı kolların daha kalın profilden olması ve üzerine konan tablaların en az 1,50 mm olması gerekmektedir. Kolay kullanıma sahip olan bu raf sistemleri raf ihtiyacı duyulan her alanda kullanılabilmektedir.

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?